
Клавіатура провідна мультимедійна миша провідна компл V100
Продавець: Kanctovar
690 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 7749/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Клавіатура провідна мультимедійна миша провідна компл V100». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 3 мм |
| Дизайн мыши | Для правой руки |
| Длина | 495 мм |
| Интерфейс подключения | USB |
| Количество клавиш клавиатуры | 114 |
| Количество клавиш мыши | 6 |
| Конструкция клавиатуры | Игровая |
| Конструкция мыши | Игровая |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Наличие цифрового блока | Да |
| Подключение устройства | Проводное |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Разрешение оптического сенсора | 1600 dpi |
| Состояние | Новое |
| Тип | Клавиатура + мышь |
| Тип клавиатуры | Мембранная |
| Тип мыши | Оптическая лазерная |
| Ширина | 207 мм |
| Название прайс-листа | NP-20201105-MIX-G |
💬 Відгуки покупців (4)
2023-10-19
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-09-20
Переваги
Гарне обслуговування2023-09-08
Все прийшло швидко, товар поацює якісно. Рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-19
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


