
Ключниця Marshall JCM 800 на 4 ключі у вигляді гітарного підсилювача чорна
Продавець: Big Lavka
684 ₴912 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 2П1012-262-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ключниця Marshall JCM 800 на 4 ключі у вигляді гітарного підсилювача чорна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Материал | Силикон |
| Вместимость ключей | 4 шт. |
| Высота ключницы | 36.8 мм |
| Глубина ключницы | 70 мм |
| Комплектация брелоками | 4 шт. |
| Комплектация настенным крепежом | Да |
| Область применения ключницы | Для дома |
| Тип замка | не предусмотрен |
| Ширина ключницы | 196 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-29
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


