
Кофемолка електрична на 200 мл BITEK BT-7120 1000W
Продавець: Velotrend
599 ₴699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності150 замовлень
Артикул: 6329/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Кофемолка електрична на 200 мл BITEK BT-7120 1000W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | BiTEK |
| Блокировка включения при снятой крышке | Да |
| Высота | 290 мм |
| Глубина | 85 мм |
| Емкость для молотого кофе | Нет |
| Защита от перегрузок | Да |
| Импульсный режим | Да |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Бытовое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем контейнера для зерен | 200 г |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Таймер | Нет |
| Тип кофемолки | Ножевая |
| Тип привода | Электропривод |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Ширина | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-06
Дякую за швидку доставку товару все супер.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили2025-11-27