
Коландер для миття з нержавіючої сталі Кошик для кухонного миття Сушарка для посуду L Чорний
Продавець: Mytorg
817 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1013-121-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Коландер для миття з нержавіючої сталі Кошик для кухонного миття Сушарка для посуду L Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 475 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Тип аксессуара | Коландер |
| Толщина | 95 мм |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 220 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-08-13
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-04-04
Якісний товар і швидко відправили
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



