
Колекційна м'яка іграшка-брелок Labubu v3 із серії The Monsters
Продавець: Velotrend
299 ₴399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 9352/DM
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Колекційна м'яка іграшка-брелок Labubu v3 із серії The Monsters». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Длина | 8 мм |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Высота | 15 мм |
| Материал | Плюш |
| Размер упаковки (см) | 15х8х10 |
| Стирка | Ручная |
| Тип игрушки | Брелок |
| Ширина | 10 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності