
Колонка бездротова Акумуляторна 15" UKC BT15A з двома радіомікрофонами HP227
Продавець: HappyHouse
6 216 ₴7 580,8 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 1BT15A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Колонка бездротова Акумуляторна 15" UKC BT15A з двома радіомікрофонами HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
📋 Технічні характеристики
| Производитель | UKC |
| Глубина | 390 мм |
| Минимальная частота | 68 Гц |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Чувствительность | 98 дБ |
| Ширина | 460 мм |
| Акустическое оформление | Закрытого типа |
| Вес | 11 |
| Высота | 710 мм |
| Количество полос | 2 |
| Максимальная мощность | 350 Вт |
| Максимальная частота | 20000 |
| Мощность | 250 Вт |
| Назначение | Фронтальный громкоговоритель |
| Тип | Напольная |
| Тип акустической системы | Активная |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-08
В описі вказано бездротова колонка, Bluetooth - продавець каже що по Bluetooth телефон підключити не зможу бо має бути спеціальний пристрій. Навіщо писати що вона бездротова і Bluetooth якщо це не відповідає дійсності.
Переваги
Товар не відповідав опису