
Колонка Bluetooth 20Вт з караоке мікрофоном та пультом управління та підсвічуванням TTD-2809
Продавець: Kanctovar
2 799 ₴3 839 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 0083/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Колонка Bluetooth 20Вт з караоке мікрофоном та пультом управління та підсвічуванням TTD-2809». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Формат акустики | Стерео |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть |
| Чувствительность | 95 дБ |
| Интерфейсы | AUX-вход, USB |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Особенности | Эквалайзер, FM-приемник, Беспроводной пульт ДУ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 240 мм |
| Высота | 542 мм |
| Глубина | 248 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-27
Колонка стоит своих денег. Для дома то что надо. Басов не хватает немного. А так супер. Я доволен. Спасибо огромное!!!))
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


