
Колонка куля з Bluetooth з дисплеєм Чорний
Продавець: Big Lavka
435 ₴580 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1014-969-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Колонка куля з Bluetooth з дисплеєм Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 85 мм |
| Интерфейсы | USB |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная частота | 220 Гц |
| Особенности | Часы (будильник) |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Состояние | Новое |
| Суммарная мощность звука | 3 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет корпуса | Черный |
| Чувствительность | 75 дБ |
| Ширина | 85 мм |
| Поддерживаемые беспроводные интерфейсы | Bluetooth |
| Формат акустики | Формат акустики |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-23
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


