
Колонка музична портативна Bluetooth AM-303
Продавець: Kanctovar
499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8166/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Колонка музична портативна Bluetooth AM-303». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 175 мм |
| Глубина | 123 мм |
| Интерфейсы | jack 3.5 мм, micro USB, USB, AUX-вход |
| Максимальная частота | 18000 Гц |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Минимальная частота | 100 Гц |
| Особенности | FM-приемник |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | TF Card |
| Состояние | Новое |
| Суммарная мощность звука | 5 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор, USB-порт |
| Формат акустики | Стерео |
| Чувствительность | 85 дБ |
| Ширина | 130 мм |
| Название прайс-листа | NP-20220514-MINISPEAKER-G |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-07-26
Переваги
Ввічливий продавець2023-12-24
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Товар був у наявності






