
Колонка портативна JBL GO4 Чорний
Продавець: Mytorg
1 960,95 ₴2 307 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1014-936-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Колонка портативна JBL GO4 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | JBL |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.19 кг |
| Высота | 75.7 мм |
| Глубина | 42.2 мм |
| Интерфейсы | Type-C |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная частота | 90 Гц |
| Состояние | Новое |
| Суммарная мощность звука | 4.2 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Формат акустики | Моно |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 94.3 мм |
| Поддерживаемые беспроводные интерфейсы | Bluetooth |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-13
Для своїх розмірів грає бомба)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



