
Колонки Kisonli A-606 Чорні міні компактна музична система для ПК ноутбука телефону TV
Продавець: Kanctovar
299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 606/208
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Колонки Kisonli A-606 Чорні міні компактна музична система для ПК ноутбука телефону TV». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Kisonli |
| Тип питания | USB-порт |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 104 мм |
| Глубина | 69 мм |
| Вес | 0.405 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-26
Все начебто непогано, але заявленої моделі не було в наявності. Запропонували замінити на аналогічну. Довелось погодитись, аби не нарощувати проблему, але враження вже не те.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


