
Колонний керамічний обігрівач 2000 Вт з 3D імітацією каміна та пультом дистанційного керування
Продавець: Fenix Shops
1 699 ₴2 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності290 замовлень
Артикул: V1363
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «Колонний керамічний обігрівач 2000 Вт з 3D імітацією каміна та пультом дистанційного керування». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
📋 Технічні характеристики
| Назначение | Бытовое |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Тип управления | Сенсорное |
| Тип установки | Напольный |
| Количество режимов работы | 3 |
| Особенности | Терморегулятор, Пульт дистанционного управления, Таймер, Функция поворота |
| Материал корпуса | Сталь, Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Угол распространения ИК-излучение | 90 град. |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Напряжение сети | 220 В |
| Дисплей | Да |
| Индикатор температуры | Да |
💬 Відгуки покупців (8)
2026-02-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2026-02-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-31
Все просто чудово👍
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-30
Дякую. Доставили швидко . Працює гарно. Дуже задоволені
2026-01-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-18
Переваги
Гарне обслуговування2026-01-14