
Компактний акумуляторний фен для сушіння та укладання волосся FT01 Сірий Бездротовий фен потужністю 60Вт
Продавець: Velotrend
2 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 0076/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Компактний акумуляторний фен для сушіння та укладання волосся FT01 Сірий Бездротовий фен потужністю 60Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вес | 0.25 кг |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 44 мм |
| Количество насадок | 4 |
| Количество режимов работы | 4 |
| Мощность фена | 60 Вт |
| Насадка для выпрямления волос | Да |
| Регулировка скорости | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фен |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Холодный обдув | Да |
| Цвет корпуса | Серый |
| Ширина | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-24
Все як описували, очікування виправдалося 👍
Переваги
Актуальний опис