
Комплект 2шт Складаний стілець для риболовлі до 130кг з чохлом / Розкладний стілець для походів / Туристичне крісло
Продавець: GoodChoise
1 285 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 234579088(связка)
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Комплект 2шт Складаний стілець для риболовлі до 130кг з чохлом / Розкладний стілець для походів / Туристичне крісло». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Материал каркаса (опор) | Металл |
| Материал сиденья | Ткань |
| Материал спинки | Ткань |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 130 кг |
| Ширина стула | 470 мм |
| Глубина стула | 470 мм |
| Высота сиденья стула | 400 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 670 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Чёрный |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-12
Зателефонував в середу. Запитав про наявність. Пояснив, що товар потрібний на п'ятницю інакше я не буду замовляти. 2 консультанти запевняли, що відправлять сьогодні ввечері. Замовлення оплатив. Товар не відправили. Абсолютно безвідповідальна організація.
Переваги
Товару не було в наявності, Товар не відповідав опису, Відправляли довше обіцяного, Товар не відправили2026-01-22
Заказывал стулья еще 12.01У комплекте должно было быть 2штСегодня 22.01 посыла приехала и в итоге 1 шт всего , 2я где то потерялась ))
Переваги
Відправляли довше обіцяного, Товар не відправили2026-01-18
Переваги
Ввічливий продавець, Товар був у наявності