
Комплект резервного живлення UPS Ritar RTSW-600 LCD + Акумулятор гелевий АКБ GEL 65A
Продавець: Kanctovar
13 659 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 28948+01584/ЮТ
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Комплект резервного живлення UPS Ritar RTSW-600 LCD + Акумулятор гелевий АКБ GEL 65A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Ritar |
| Количество входных розеток | 1 шт |
| Тип монтажа | Напольный |
| Индикация | Цифровая |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальное входное напряжение | 600 В |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Выходная мощность | 360 Вт |
| Максимальная мощность | 600 Вт |
| Время переключения | 4 мс |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Вес | 23.9 кг |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от перегрева | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


