
Комплект сумок 4 в 1 Рюкзак, Шоппер на плече, Пенал та Сумка на пояс Чорний
Продавець: Kanctovar
699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 0150/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Комплект сумок 4 в 1 Рюкзак, Шоппер на плече, Пенал та Сумка на пояс Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Цвет | Черный |
| Высота | 43 см |
| Ширина | 31 см |
| Глубина | 13 см |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Объем | 35 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Большой |
| Особенности | Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |
| Комплектация | Шоппер, рюкзак, поясная сумка, пенал |
| Размер рюкзака (см) | 43×31×13 |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-08



