
Комплект з 2 USB фумігаторів + 60 пластин від комарів Зелений
Продавець: Mytorg
226,1 ₴266 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1014-193-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Комплект з 2 USB фумігаторів + 60 пластин від комарів Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 2.5 мм |
| Длина | 80 мм |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение ловушки/отпугивателя | От комаров |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Принцип действия | Химический |
| Тип | Фумигатор |
| Тип питания | USB-порт компьютера |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 50 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили




