
Компресор 50 л, 1.5 кВт, 220 В, 8 атм, 206 л/хв. INTERTOOL PT-0003
Продавець: Инструмент+
5 354,15 ₴6 299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: PT-0003
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Компресор 50 л, 1.5 кВт, 220 В, 8 атм, 206 л/хв. INTERTOOL PT-0003». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Каністра вертикальна для палива металева 20л (товщина 0,8 мм)
ШІ 90Комплект газовий кемпінговий 8 л. INTERTOOL GS-0008
ШІ 94Пістолет заклепувальний для нарізних заклепок 360 мм, M3; M4; M5; M6; M8; M10, STORM INTERTOOL RT-0020
ШІ 95Набір інструментів 111 од. STORM, 1/2", 1/4", Сr-V INTERTOOL ET-8111
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intertool |
| Производительность компрессора | 206 литр/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Объем ресивера | 50 л |
| Количество цилиндров | 1 |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Вес | 27 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Система автоматической защиты | Да |
| Воздушный фильтр | Да |
| Возможность транспортировки | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-15
Дякую за замовлення та гарний відгук.Звертайтесь до нас ще.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності