
Конструктор 2 в 1 Танк - Трансформер із 468 деталей LIMO TOY KB 3000 Конструктор Робот та Танк
Продавець: Kanctovar
749 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: KB 3000
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Конструктор 2 в 1 Танк - Трансформер із 468 деталей LIMO TOY KB 3000 Конструктор Робот та Танк». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Пол | Для мальчиков |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Тематика | Военная техника |
| Количество деталей | 468 шт |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 500 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| Высота упаковки | 320 мм |
| Количество деталей До | 468 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


