
Конструктор на 560 деталей робот-трансформер Оптімус Прайм 2 в 1
Продавець: Velotrend
849 ₴1 009 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9515/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Конструктор на 560 деталей робот-трансформер Оптімус Прайм 2 в 1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота упаковки | 350 мм |
| Длина упаковки | 80 мм |
| Количество деталей | 560 шт |
| Материал | Пластик |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Транспорт |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 480 мм |
| Персонажи | Оптимус Прайм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець