
Конструктор Вантажівка на шурупах 2 в 1 FC8010A Іграшкова машинка з динозаврами та інструментами
Продавець: Kanctovar
1 149 ₴1 249 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: FC8010A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Конструктор Вантажівка на шурупах 2 в 1 FC8010A Іграшкова машинка з динозаврами та інструментами». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тематика | Транспорт |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 290 мм |
| Ширина упаковки | 195 мм |
| Высота упаковки | 205 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-03-22
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-03-13
Переваги
Швидко зв'язались, Товар був у наявності


