
Контролер для сонячної батареї Raggie Сонячний контролер RG-501 20A SN27
Продавець: Sense
292 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 501RGSLKNTRL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Контролер для сонячної батареї Raggie Сонячний контролер RG-501 20A SN27». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Подушка ортопедична "Метелик" Подушка для сну з ефектом пам'яті (pillow-04) SN27

Кріплення для ТВ V-Star з поворотом 14-42 302W SN27

Душ портативний, кемпінговий з помпою на акумуляторі USB Travel shower 2200 мАг SN27

Акумуляторна мийка високого тиску 48 V + 2 АКБ / Пістолет для миття автомобіля/розпилювач води SN27
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Максимальный ток нагрузки | 20 А |
| Максимальный ток солнечной батареи | 20 А |
| Минимальная рабочая температура | -35 град. |
| Напряжение отключения питания | 14.7 В |
| Напряжение возобновления питания | 11 В |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Тип контроллера | PWM |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-17
Из двух позиций в заказе, прислали два других товара. Бокопоры, не советую
Переваги
Товар не відповідав опису