
Конвектор електричний Crownberg Cb-2000 YU227
Продавець: YouShine
1 169 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2000CBCNVCT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Конвектор електричний Crownberg Cb-2000 YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
📋 Технічні характеристики
| Производитель | CROWNBERG |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2 кг |
| Дисплей | Нет |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество режимов работы | 3 |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Напольный |
| Тип управления | Механическое |
| Безопасность | Защита от перегрева |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Назначение | Бытовое |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Особенности | Терморегулятор |
| Тип источника энергии | Электрический |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-09
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності