
Конвекційна піч без олії RAF R.5337 потужність 1500 Вт на 8 літрів з регулюванням температури
Продавець: Kanctovar
2 749 ₴3 149 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01682/MB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Конвекційна піч без олії RAF R.5337 потужність 1500 Вт на 8 літрів з регулюванням температури». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Тип управления | Сенсорное |
| Съемная чаша | Да |
| Антипригарное покрытие чаши | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Количество температурных режимов | 10 |
| Плавная регулировка температуры | Да |
| Таймер | Да |
| Максимальное время установки таймера | 60 мин |
| Состояние | Новое |
| Функция автоотключения | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Дисплей | Нет |
| Блокировка крышки | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Длина сетевого шнура | 0.7 м |
| Цвет корпуса | Черный |
| Высота | 320 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Вес | 4.6 кг |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-01-11
Переваги
Швидко відправили, Товар був у наявності2023-12-28
Переваги
Гарне обслуговування2023-12-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


