
Конвертер відео з HDMI на SDI + аудіо
Продавець: Big Lavka
1 062 ₴1 416 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1002-631-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Конвертер відео з HDMI на SDI + аудіо». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.92 кг |
| Высота | 23 мм |
| Глубина | 95 мм |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Тип устройства | Конвертер сигнала |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 43 мм |
| Тип преобразования | HDMI-SDI |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-03-14
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець


