
Ковдра масажна з підігрівом 3 режими Calming Cosy LY-19
Продавець: Kanctovar
1 499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 15888/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ковдра масажна з підігрівом 3 режими Calming Cosy LY-19». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Cosy&Trendy |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Размер | Односпальный |
| Длина | 111.5 см |
| Ширина | 70 см |
| Защита от перегрева | Да |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип | Электрические одеяла |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-21
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна


