
Коврик з підігрівом USB 62x198 см, 3 режими роботи, павербанк у подарунок.
Незалежний AI-аналіз 24 відгуків покупців для «Коврик з підігрівом USB 62x198 см, 3 режими роботи, павербанк у подарунок.». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип по составу | Искусственный |
| Размер | Односпальный |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 62 см |
| Длина | 198 см |
| Вес | 0.5 г |
| Машинная стирка | Нет |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Универсальный коврик |
| Наименование товара | Коврик с подогревом |
| Особенности | Универсальное решение для согрева, предотвращение скольжения, комфортное использование, 5 зон нагрева |
| Питание | USB, рекомендовано от Powerbank или зарядного устройства ёмкостью от 10,000 мАч |
| Комплектация | Компактная сумка для хранения, специальный чехол для Powerbank |
| Назначение | Домашнее использование, кемпинг |
| Стирка | Ручная |
| Рекомендованные параметры USB | 5V / 2.4 A, максимальная мощность 12W |
| Система управления | Интеллектуальная система нагрева, автоматический переход на умеренный режим |
| Уровни температуры | ТУРБО (55-65 °C), КОМФОРТ (45-55 °C), ЭКОНОМ (38-45 °C) |
💬 Відгуки покупців (24)
Працює добре. Павер банку вистачає.Нагріває дуже добре.В основному використовую під час відсутності світла, так як опалення не має.Займає мало місця ,приємного ,що можно скласти у маленьку чехол та взяти з собою .
Гарна якісь обслуговування
Коврик с подогревом USB 62x198 протестував з комплектним повербанком, дуже позитивні враження, на найвищему режимі дуже сильно гріє (для попереднього нагріву спального місця - ок), середній комфортно без ковдри в опалюваному приміщенні, на найменшому можно спати в приміщенні в спальнику чи під ковдрой/пледом.
Замовив ковдру, відправили швидко, все відповідає опису, дуже задоволений ❤️
дякую. Все як в описі.
Дякую продавцю, передзвонив, уточнив, і виправив замовлення так як попросив.Отримав протестив , і все працює.Дякую
Дуже гарний продавець, постійно були на зв'язку, відповідали на всі питання, дійсно павербанк в подарунок, коврик нагрівається швидко і тримає температуру
Дуже задоволений покупкою! Товар відповідає опису, якість чудова. Швидка доставка і приємне обслуговування. Рекомендую!"



