
Крапельна кавоварка з постійним фільтром 1л, від мережі, BITEK BT-100 / Кавомашина
Продавець: GoodChoise
579,28 ₴827,54 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234576770
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Крапельна кавоварка з постійним фільтром 1л, від мережі, BITEK BT-100 / Кавомашина». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Высота | 260 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал кофейника | стекло |
| Назначение | Бытовое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем | 1 л |
| Потребляемая мощность | 2800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип используемого кофе | Молотый |
| Тип кофеварки | Капельная |
| Фильтр | постоянный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 180 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-20
Щирі вітання! Ми дуже цінуємо вашу підтримку. Дякуємо за те, що обрали нас серед багатьох інших!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності