
Красива настільна лампа з акумулятором на прищіпці з регулюванням яскравості Bailong QP-2208
Продавець: Kanctovar
249 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: 6863/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Красива настільна лампа з акумулятором на прищіпці з регулюванням яскравості Bailong QP-2208». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bailong |
| Вес | 160 г |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 120 мм |
| Длина сетевого шнура | 0.9 м |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Мощность лампы | 4 Вт |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Минимализм |
| Тип | Настольная лампа |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип крепления | Прищепка |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая температура | 6500K |
| Ширина | 960 мм |
💬 Відгуки покупців (6)
2024-12-05
дякую продавцям що відповідально віднеслись до моєї покупочки, закупляла діткам в клас, все перевірили перед відправленням, всі лампи працюють, діти задоволені
Переваги
Гарне обслуговування2024-11-26
Все чудово
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-11-01
Переваги
Актуальний опис2024-09-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-12
Спасибо ! за лед лампу !
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


