
Крісло-трансформер для дітей 3в1 (крісло, іграшка, ліжко) 50х38х40см, Панда / Плюшеве крісло розкладне / М'яке крісло дитяче
Продавець: GoodChoise
1 169 ₴1 670 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 23458790501
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Крісло-трансформер для дітей 3в1 (крісло, іграшка, ліжко) 50х38х40см, Панда / Плюшеве крісло розкладне / М'яке крісло дитяче». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Тип дивана | Диван-трансформер |
| Тип кресла | кресло-кровать |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Механизм трансформации спального места | Аккордеон |
| Обивочный материал | Велюр |
| Состояние | Новое |
| Ширина кресла | 50 см |
| Глубина кресла | 40 см |
| Высота посадочной части кресла | 38 см |
| Длина спального места кресла | 112 см |
| Ширина спального места кресла | 50 см |
| Высота спального места кресла | 40 см |
| Персонаж | Панда |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-06
Товар не соответствует реальности,паралон продавленный , качество ужасное!
Переваги
Товар не відповідав опису