
Кронштейн кріплення для телевізора D-65 32-55" Чорний Похило-поворотний
Продавець: Kanctovar
1 199 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 14935/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кронштейн кріплення для телевізора D-65 32-55" Чорний Похило-поворотний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Назначение | Для ЖК-телевизоров/плазм |
| Тип кронштейна | Наклонно-поворотный |
| Форма кронштейна | Квадратная |
| Способ установки | Настенный |
| Материал кронштейна | Сталь |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 40 кг |
| Угол наклона | 15 град. |
| Угол поворота | 120 град. |
| Состояние | Новое |
| Длина | 405 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Высота | 40 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-09-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



