
Круглий дитячий каркасний Bestway 56283 для дачі 152х38 см на 580 л блакитний
Продавець: Kanctovar
1 849 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 56283
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Круглий дитячий каркасний Bestway 56283 для дачі 152х38 см на 580 л блакитний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Голубой |
| Объем | 580 л |
| Диаметр | 152 см |
| Длина | 152 см |
| Ширина | 152 см |
| Высота | 38 см |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (4)
2023-06-23
Переваги
Гарне обслуговування2023-06-10
2023-06-09
Переваги
Гарне обслуговування2023-06-08
Бассейн хороший, для однієї дитини в самий раз.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


