
Кухонні ваги з нержавіючої сталі цифрові 10 кг Сріблястий
Продавець: Mytorg
340,85 ₴401 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1010-137-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кухонні ваги з нержавіючої сталі цифрові 10 кг Сріблястий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Вид кухонных весов | электронные |
| Высота | 178 мм |
| Дисплей | Да |
| Единицы измерения | Грамм |
| Конструкция тары | платформа |
| Крепление на стену | Нет |
| Максимальный вес | 10 кг |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал тары | металл |
| Состояние | Новое |
| Съемная тара | Нет |
| Тип элементов питания | AAA |
| Точность измерения | 1 г |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Ширина | 139 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-20
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності





