
Кухонний Електричний Блендер Подрібнювач Блискавка на 2 л Металевий Сірий
Продавець: Kanctovar
499 ₴700 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: CMM2L/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Кухонний Електричний Блендер Подрібнювач Блискавка на 2 л Металевий Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Молния |
| Назначение | Бытовое |
| Тип прибора | Универсальный измельчитель |
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Объем чаши | 2 л |
| Максимальная скорость вращения | 3600 об/мин |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Материал чаши | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Состояние | Новое |
| Блендер | Да |
| Материал кувшина блендера | металл |
| Книга рецептов | Нет |
| Плавная регулировка скорости | Да |
| Импульсный режим | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Высота | 190 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глубина | 270 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-04-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-02-04
2024-01-19
Заказывала измельчитель .Сразу перезвонилиТовар соответствует описаниюВыслали быстроВсё работаетСпасибоРекомендую этого продавца
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


