
Кухонний кухонний подрібнювач 62-11 Салатовий в упаковці 1 шт
Продавець: Kanctovar
125 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 114149/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кухонний кухонний подрібнювач 62-11 Салатовий в упаковці 1 шт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Высота | 83 мм |
| Глубина | 125 мм |
| Количество скоростей | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал чаши | Пластик |
| Назначение | Бытовое |
| Объем чаши | 2 л |
| Потребляемая мощность | 0 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Универсальный измельчитель |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Ширина | 125 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-04-19
товар не відправилизразу сказали оплатити,а потім через деякий час сказали що немає в наявностігроші потім повернули
Переваги
Ввічливий продавець


