
Кухонний ніж універсальний 28 см з дерев'яною ручкою та сталевим лезом Satori
Продавець: Kanctovar
449 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: VEN-1094-33/VEN
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Кухонний ніж універсальний 28 см з дерев'яною ручкою та сталевим лезом Satori». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Нож универсальный |
| Количество предметов в наборе | 1 |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Длина лезвия | 15.5 см |
| Длина ножа | 28 см |
| Заточка лезвия | Двусторонняя |
| Цвет | Коричневый |
| Чехол | Нет |
| Общая длина ножа | 280 мм |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Нож универсальный | 1 шт |
| Подставка | Нет |
| Разделочная доска | Нет |
| Сумка для хранения и транспортировки | Нет |
| Кейс в комплекте | Нет |
💬 Відгуки покупців (5)
2025-12-22
Ніж хороший
Переваги
Актуальний опис2025-11-30
Супер
2025-10-29
Переваги
Гарне обслуговування2025-09-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-04-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


