
Кухонний органайзер з висувною скринькою Kitchen Storage Rack Універсальний дворівневий органайзер для кухні
Продавець: Kanctovar
449 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 7593/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кухонний органайзер з висувною скринькою Kitchen Storage Rack Універсальний дворівневий органайзер для кухні». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Подставка |
| Основное назначение | Для бутылок, Для специй, Для кухонных принадлежностей, Для столовых приборов |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Длина | 406 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Высота | 368 мм |
| Размещение | Горизонтальное |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-01



