
Кулер для відеокарти 2 в 1 з ARGB 3 вентилятора 80 мм 1800 про хв Чорний
Продавець: Big Lavka
1 149 ₴1 532 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1015-124-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кулер для відеокарти 2 в 1 з ARGB 3 вентилятора 80 мм 1800 про хв Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 75 мм |
| Глубина | 101.26 мм |
| Диаметр вентилятора | 80 мм |
| Количество кулеров | 3 |
| Максимальная скорость вращения | 1800 об/мин |
| Максимальный уровень шума | 20 дБ |
| Назначение | Для видеокарты |
| Напряжение питания | 5В |
| Особенности | Подсветка |
| Система охлаждения | Активная (кулер) |
| Состояние | Новое |
| Тип разъема | 3-pin |
| Тип системы охлаждения | Активное охлаждение |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 290 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


