
Кулер напівпровідниковий FS06 для телефону з двома вентиляторами Чорний
Продавець: Big Lavka
428,25 ₴571 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2П1014-984-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кулер напівпровідниковий FS06 для телефону з двома вентиляторами Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 93.2 мм |
| Глубина | 35.6 мм |
| Количество кулеров | 2 |
| Максимальная скорость вращения | 6000 об/мин |
| Напряжение питания | 5В |
| Особенности | Регулятор оборотов |
| Сила тока | 2 А |
| Система охлаждения | Активная (кулер) |
| Состояние | Новое |
| Тип системы охлаждения | Активное охлаждение |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 61.8 мм |
| Вес | 73 |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-11
Отличная вещь. Охлаждает быстро. Минус в том что надо будет сидеть возле розетки



