
Кутова шліфувальна машина з літієвою батареєю на 500 Вт Акумуляторна болгарка в кейсі 19500 об/хв
Продавець: Kanctovar
899 ₴1 499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 00000000125/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Кутова шліфувальна машина з літієвою батареєю на 500 Вт Акумуляторна болгарка в кейсі 19500 об/хв». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторна УШМ 125 мм з 2 акумуляторами та кейсом / Кутова шліфувальна машина безщіткова (міні)

Акумуляторний комплект 2в1 DUC585 + 2 АКБ / Шуруповерт / Болгарка / Кутова шліфувальна машина

Набір акумуляторного інструменту 48V TL 0036 з 2 АКБ / Кутова шліфувальна машина / Шуруповерт / Дриль / Болгарка

Набір 2в1: Болгарка та гайковерт з 2 АКБ 48V, в кейсі / Акумуляторний гайковерт / Кутова шліфувальна машина
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 19500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 76 мм |
| Основная рукоятка | Не удлиненная |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительная рукоятка | Нет |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
💬 Відгуки покупців (3)
2023-12-28
Наче все добре,але після замовлення виставили іншу ціну на сайті...дешевшу...коли запитали чому так?морознулись і відписали що то з "покращеної партії" ну...такеІ ще момент..коли запитали за знижку військовим...то відповіли що вони особисто допомагають окремо🤷ну таке собі пояснення,ми тоді окремо будемо захищати окремі дупки...
Переваги
Товар був у наявності2023-11-24
2023-11-08
Переваги
Гарне обслуговування


