
Кутова вішалка для одягу 185 х 45 х 45 см з трьома полицями для взуття на міцних ніжках RD-9008 Чорний
Продавець: Velotrend
549 ₴950 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01527/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кутова вішалка для одягу 185 х 45 х 45 см з трьома полицями для взуття на міцних ніжках RD-9008 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 1.1 кг |
| Высота | 185 мм |
| Глубина | 45 мм |
| Ключница | Нет |
| Корпус (каркас) | пластик, металл |
| Максимально допустимая нагрузка | 18 кг |
| Назначение | Для дома |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Ножки | металл |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Полка для обуви | 3 шт |
| Разборная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная, Переносная |
| Тип опор | Ножки |
| Фасады | металл |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 45 мм |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-04-28
Я замовляла чорну, прийшла білого кольору, тому повернуто товар
Переваги
Товар не відповідав опису