
Квадроцикл дитячий на акумуляторі з музикою та світлом фар Bambi M 3893EL-4 Синій
Продавець: Kanctovar
3 749 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3893EL-4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Квадроцикл дитячий на акумуляторі з музикою та світлом фар Bambi M 3893EL-4 Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Тип | Электромотоцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Максимальная скорость | 3 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 20 кг |
| Цвет | Синий |
| Особенности | Мелодии, Передние фары, Звуковые эффекты |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал колес | EVA |
| Материал сиденья и спинки | Натуральная кожа |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 67 см |
| Ширина | 41 см |
| Высота | 43 см |
| Вес | 5 кг |
| Диаметр передних колес | 200 мм |
| Диаметр задних колес | 200 мм |
| Ширина сиденья | 19 см |
| Мощность двигателя | 20 Вт |
| Емкость аккумулятора | 4.5 А·ч |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Напряжение аккумулятора | 6 В |
| Индикатор заряда аккумулятора | Нет |
| Запас хода без подзарядки | 90 мин |
| Время зарядки | 12 час |
| Зарядное устройство | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-06-25
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець




