
Кварцовий обігрівач настільний 800 Вт, Heater MS 5952 QH / Електрообігрівач / Обігрівач настільний
Продавець: GoodChoise
527,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234566945
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кварцовий обігрівач настільний 800 Вт, Heater MS 5952 QH / Електрообігрівач / Обігрівач настільний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Назначение | Бытовое |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | Кварцевый |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Напольный, Настольный |
| Количество режимов работы | 2 |
| Безопасность | Отключение при падении, Защита от перегрева |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Мощность обогрева | 800 Вт |
| Высота | 390 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Глубина | 180 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-17
Оплата і замовлення було зроблено. На наступний день, тільки в обід мені повідомили, що ще товар не відправили!
Переваги
Відправляли довше обіцяного