
Килимок для миші ігрова поверхня XTRIKE ME MP - 005 Mouse Pad |320x270x2 мм|
Продавець: mybuttins
199 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 17224
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Килимок для миші ігрова поверхня XTRIKE ME MP - 005 Mouse Pad |320x270x2 мм|». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 85Напальчники Sarafox v6 Carbon Fiber для гри на смартфоні в пабг пубг pubg, довгі (4 шт) + бокс
ШІ 93Напальчники Sarafox v1 Carbon Wasp Feelers ігрові геймерські для пабга гри на телефоні пубг pubg mobile 2 шт
ШІ 85Комплект Sarafox F6 для гри в 6 пальців ігрові тригери напальчники для телефона PUBG Standoff 2 COD Mobile
ШІ 82Комплект 2 пари ігрові напальчники Sarafox v1.1 для телефона смартфона планшета пубг пабг мобайл pubg mobile
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | XTRIKE ME |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 320 мм |
| Материал поверхности | Резина |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2 мм |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 270 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-08-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-08-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


