
Килимок матрац Homful туристичний надувний з подушкою Зелений
Продавець: Mytorg
1 121,15 ₴1 319 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1012-426-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Килимок матрац Homful туристичний надувний з подушкою Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | HOMFUL |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 165 см |
| Количество слоев | Двухслойные |
| Материал | Нейлон |
| Состояние | Новое |
| Тип коврика | Самонадувающийся |
| Толщина | 50 мм |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 60 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-01



