
Кишеньковий мікроскоп з світлодіодним підсвічуванням і ультрафіолетовим ліхтариком
Продавець: Big Lavka
185,25 ₴247 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 2П1002-160-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Кишеньковий мікроскоп з світлодіодним підсвічуванням і ультрафіолетовим ліхтариком». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.024 кг |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 40 мм |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Состояние | Новое |
| Тип | Оптический |
| Тип головки | Монокулярная |
| Тип фокусировки | Грубая |
| Форм-фактор | Портативный |
| Ширина | 30 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-11-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-06-24
Все ок! Очень миниатюрный. Можно пользоваться. Идет с батарейкой.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-05-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


