
Кишеньковий ручний Usb міні-вентилятор Z8 Портативний USB-зарядний вентилятор у сумку
Продавець: Kanctovar
169 ₴369 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 7186/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Кишеньковий ручний Usb міні-вентилятор Z8 Портативний USB-зарядний вентилятор у сумку». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.12 кг |
| Высота | 123 мм |
| Глубина | 59 мм |
| Датчик температуры | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вентилятора | Осевой |
| Тип управления | Механическое |
| Функция поворота | Нет |
| Ширина | 42 мм |
💬 Відгуки покупців (6)
2024-06-30
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-05-28
2023-08-20
Переваги
Швидко зв'язались, Актуальна ціна2023-07-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


