
Лампа проекційна RGB з пультом та USB, Sunset Lamp A8 / Настільна LED лампа для проекції / Світильник-нічник
Продавець: GoodChoise
235,24 ₴336,05 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234565639
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лампа проекційна RGB з пультом та USB, Sunset Lamp A8 / Настільна LED лампа для проекції / Світильник-нічник». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Пульт |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 6 Вт |
| Цвет | Черный |
| Тип крепления | На поверхность |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Высота | 270 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 100 мм |
| Количество цветов | 16 |
| Количество режимов | 4 |
| Особенности | Свободно регулируется на 360° |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-17
Переваги
Відправляли довше обіцяного