
Ланцюгова пила 12 дюймів в кейсі 2АКБ 48V (автоматична подача олії)
Продавець: Vint
2 975 ₴3 824 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: code1432
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Ланцюгова пила 12 дюймів в кейсі 2АКБ 48V (автоматична подача олії)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип | Цепная пила |
| Наименование товара | Аккумуляторная цепная пила 12 дюймов с двумя аккумуляторами в кейсе 48 V |
| Комплектация | пила, 2 аккумулятора, зарядное устройство, кейс |
| Количество оборотов | 5500 об/мин |
| Емкость аккумулятора | 4 Ач |
| Скорость цепи | 5 м/с |
| Максимальная мощность | 1800 Вт |
| Двигатель | Бесщеточный |
| Тип масляного насоса | Автоматический |
| Длина направляющей пластины | 12" (300 мм) |
| Батарея 48 V | 2 шт |
| Объем масляного бака | 150 мл |
| Напряжение батареи | 48 В |
| Максимальная длина резки | 300 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-02-18
Переваги
Гарне обслуговування2025-01-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2024-12-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-20
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили




