
Лапшерізка-тестораскатка Профі-3 / Машинка для виготовлення локшини
Продавець: GoodChoise
599,12 ₴855,89 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234569457
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Лапшерізка-тестораскатка Профі-3 / Машинка для виготовлення локшини». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
📋 Технічні характеристики
| Высота | 145 мм |
| Глубина | 180 мм |
| Максимальная толщина пласта | 2.5 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Минимальная толщина пласта | 0.2 мм |
| Насадка для равиоли | Нет |
| Привод | Ручной |
| Тип | Тестораскатка-лапшерезка |
| Ширина | 195 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-19
Отправили погнутую с выпавшим деталями, корбка разорвана.Оправляли через несколько дней после заказа, якобы для того чтобы проверить работоспособность, по факту прислали полуразваленную. Не рекомендую
Переваги
Товар не відповідав опису, Відправляли довше обіцяного2026-01-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності